Nawigacja

 • Nagrodzone

  Z okazji Dnia Egukacji Narodowej cztery nauczycielki z naszej szkoły otrzymały odznaczenia państwe za długoletnią pracę: p. Elżbieta Piotrewicz (MEDAL ZŁOTY), p. Danuta Zdrojewska (MEDAL SREBRNY), p. Agnieszka Hońdo - Brudz, p. Maria Więcławska i p. Iwona Pietrowska (MEDAL BRĄZOWY). MEDAL ZŁOTY  otrzymała też nasza niezawodna pani sekretarka, p. Anna Kazaniecka. Gratulacje :)

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Obchodziliśmy dziś świeto wszystkich pracowników szkoły. Panie B. Niedziałkowska i E. Piotrewicz przygotowały  z uczniami krótką część artystyczną. następnie p. wicedyrektor, M. Nowacka i Przewodnicząca rady Rodziców, p. B. Koszela, złożyły wszystkim życzenia. Nie zabrakło miłych gestów od uczniów naszej szkoły. DZIĘKUJEMY :)

 • WAŻNE!!! ZEBRANIA RODZICÓW!!!

  14.09.2017 (czwartek) o godzinie 16.00 odbędą się w naszej szkole (w budynku gimnazjum) zebrania Rodziców z wychowawcami klas. Zapraszamy RODZICÓW uczniów klas VII i klas GIMNAZJALNYCH!!! Spotkania będą miały bardzo ważny charakter informacyjny!!!

 • Zarządzenie odnośnie podręczników szkolnych

  ZARZĄDZENIE nr 1/17/18

   

  Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego  w Zelgnie
  z dnia 1 września 2017r.
  w sprawie określenia szczegółowych warunków korzystania przez uczniów z bezpłatnych podręczników lub materiałów edukacyjnych:

  ZARZaDZENIEN_nr_1.docx

 • Podręczniki

  Podręczniki będą wydawane uczniom klas 7 szkoły podstawowej, II i III gimnazjum od wtorku 5 września.

 • Nowy rok szkolny

  4.09.2017 w naszej szkole o 8.15 klasy II i III gimnazjum i klasy 7 Szkoły Podstawowej z Zelgna. Kursy autobusow bez zmian:)

  Do zobaczenia 4.09.2017!!!

 • Egzaminy poprawkowe!!!

  TERMINY EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

  DATA

  PRZEDMIOT

  GODZINA

  28.08.2017

  CHEMIA

  830

   

  MATEMATYKA

  1130

   

  HISTORIA

  1300

  29.08.2017

  FIZYKA

  830

   

 • WAKACYJNIE

  Wszystkim naszym uczniom, absolwentom, rodzicom uczniów, przyjaciołom, nauczycielom, sympatykom życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji :))))

 • Zakończenie roku szkolnego

  W tym roku było jak zwykle uroczyście. Podziękowania, nagrody, gratulacje i garść wspomnień. Najlepszą absolwentką okazała się Weronika Kucięba. Jesteśmy dumni :)

  Migawki z uroczystosci w Albumie fotograficznym:)

 • Mistrzynie ortografii

  Pod koniec roku p. Elżbieta Piotrewicz przeprowadziła konkurs o tytuł Mistrza ortpgrafii. W tym roku najlepsza okazała się Anna Saletnik. Brawo!!!

 • Sukces naszej uczennicy

  Zuza Szatkowska zdobyła nagrodę w konkursie "Tradycja i pamięć". WOW:)

 • O tym, co u nas

  O tym, co dzieje się w naszej szkole, możecie przeczytać też na naszym szkolnym Facebooku. Tam mnóstwo zdjęć, ostatnio też pojawił się film o historii gimnazjum (film przygotowany przez GimplusTV - ekipę projektową pana Marcina Wawrzyniaka). Zajrzyjcie koniecznie!!!

 • Wycieczka do Czech i Wiednia

  W dniach 29 maja - 3 czerwca 43 uczniów naszego gimnazjum uczestniczyło w wielkiej przygodzie, jaką niewątpliwie była wycieczka do Czech i Wiednia. Wyjazd zorganizowała niezawodna pod tym względem p. Marzena Nowacka. Oprócz Pragi i Wiednia zwiedzilismy też Skalne Miasto i odpoczywaliśmy w przepięknie usytuowanym hotelu Sobol na Morawach nad brzegiem spokojnego jeziora, po którym mieliśmy okazję odbyć relaksujący rejs. Pogoda nam dopisała, słońce świeciło przez wszystkie dni naszej podrózy. Na koniec atrakcją, której na pewno nikt nie zapomni, była wizyta w akwaparku Moravia, gdzie zjeżdżalnie okazały się wyzwaniem nawet dla tych najbardziej odważnych ;)

 • Zabawy z fizyką;)

  "Zabawa z Fizyką" to nasza specjalność . Drugie miejsce dla naszej ekipy na konkursie w Kowalewie Pomorskim.

 • Wyjazd do telewizji ;)

  Właściwi ludzie na właściwych miejscach :) Gim PlusTv i grupa uczniów z klas filmowo-medialnych odwiedzili dziś TVP3 Bydgoszcz. Dzisiejsze wydanie "Zbliżeń" to nasza robota - oglądajcie. A tak na poważnie to bardzo dziękujemy pani przewodnik za oprowadzenie po gmachu TV. Wkrótce na naszym kanale Gim PlusTv zobaczycie video z tego fantastycznego dnia :)

 • Do kina :)

  Zwycięzcy imprezy Wolni od uzależnień  odebrali swoją nagrodę  Raz jeszcze wielkie podziękowania dla GKRPAiPN.

 • Szachowo :)

  Grupa projektowa z 3c ( L. Trzpil, I. Adamczyk, M. Machowski, M. Jurkiewicz i M. Kotkiewicz) zorganizowała (pod czujnym okiem opiekuna projektu, p. Iwony Pietrowskiej) turniej szachowy w ramach projektu "Akcja SZACH - MAT. Logika dla opornych". Nowym Mistrzem szachowym naszej szkoły został Michał Wierzbicki z 3b. Tuż za nim uplasował się Sebastian Żywicki z Ia. Trzecie miejsce zajęli Jakub Jankierski i Szymon Wołowski. 

 • W piątek, 13 maja, odwiedziliśmy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w celu uczestniczenia w niesamowitych warsztatach z drukarką 3d w roli głównej. Wspólnie z panem Adrianem - Artison - Druk i długopisy 3D wykonaliśmy projekt, który teraz jest breloczkiem do kluczy do sali 26. Organizatorem wyjazdu dla uczniów klas medialnych był pan Marcin Wawrzyniak. 

 • HUMANISTA ROKU

  Tradycją naszego gimnazjum jest udział naszych trzecioklasistów w wojewódzkim konkursie Humanista Roku. Tym razem do testu przystąpiły, razem z innymi 103 gimnazjalistami, Ania Saletnik i Weronika Kucięba. Dziewczęta musiały w ciągu 70 minut odpowiedzieć na 160 pytań. I zrobiły to tak dobrze, że obie zostały finalistkami tego niezwykle prestiżowego konkursu zorganizowanego przez Gimnazjum w Lubiczu i Wydział Historii i Archiwistyki UMK. Brawo !!!

 • WOLNI OD UZALEZNIEŃ

  Niebiańskie potrawy ze zdrowej żywności, fantastyczne filmy promujące zdrowy styl życia oraz motywujące hasła na transparentach. 
  Tak wyglądała trzecia już impreza profilaktyczna z cyklu: Wolni od uzależnień. W ogólnej klasyfikacji zwyciężyła 2a i to oni pojadą do KINA !! :) Nagroda główna zostanie sfinansowana ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii - za co bardzo dziękujemy.
  Gratulacje i podziękowania dla wszystkich wychowawców, nauczycieli i uczniów zaangażowanych w przygotowania dzisiejszej imprezy. Film klasy 2a będzieci mogli wkrótce zobaczyć na kanale Gim PlusTv
  // organizatorki MW i AR

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Gimnazjum im.Jana Pawła II w Pluskowęsach
  Gimnazjum im.Jana Pawła II
  Pluskowęsy
  87-140 Chełmża
 • 056 675 35 68

Galeria zdjęć