Program edukacyjny

Eu-geniusz i szkoła tajemnic

Zobacz więcej!

Wiadomości

• 19.09. 2018 (środa) o godzinie 16.00 odbędą się w budynku naszej szkoły w Pluskowęsach spotkania wychowawców z Rodzicami uczniów klas 7,8 SP i 3 gimnazjum. ZAPRASZAMY!

W czasie spotkań omówione zostaną ważne sprawy związane z egzaminami i organizacją pracy w nowym roku szkolnym!

• Od 10.09.2018 zmienią się godziny odwozów uczniów z kierunków: Chełmża, Skąpe... (kierowca p. Jacek Stopiński - niebieska kropka) i Zelgno, Zajączkowo... (kierowca p. Jacek Szram - zielona kropka)! Pierwszy odwóz o 14.35 (po 7.lekcji), drugi odwóz o 15.30 (po 8 lekcji). Kierunek Sławkowo, Grzywna... (kierowca p. Krzysztof Wierzbowski) bez zmian: pierwszy odwóz o 13.40 (po 6.lekcji), drugi odwóz o 15.30 (po 8.lekcji).

• Powodzenie w nowym roku szkolnym:) - Obrazek 1   Powodzenie w nowym roku szkolnym:) - Obrazek 2   3 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Tym razem w naszych murach uczą się uczniowie klas 7, 8 SP i trzecich gimnazjalnych. POWODZENIA!!!

• Już 3 września (poniedziałek) zaczynamy kolejny rok szkolny:)

Uczniów klas 7, 8 i III gimnazjum zapraszamy do Pluskowęs na godz. 8.15 (autobusy szkolnego według rozkładu w zakładce na naszej stronie internetowej: Informacje ogólne - dowozy uczniów).

Uczniowie klas I - VI rozpoczynają rok szkolny 2018/19 w Zelgnie o godzinie 8.00:)

Do zobaczenia już za kilka dnismiley

• Egzaminy poprawkowe
    27.08.2018 (poniedziałek):
    g. 8.15 chemia
    g. 12.00 wos

28.08.2018 (wtorek):
    g. 8.15 fizyka
    g. 10.00 historia

• Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 1W tym roku było niezwykle uroczyście. Nagrodziliśmy najlepszych

Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 2  Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 3   Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 4     (Absolwenta, ucznia z najwyższą średnią i za najlepszy wynik egzaminu), wyróżniliśmy tych, którzy angażowali się w życie naszej szkoły, wręczyliśmy nagrody tym, którzy w jakiś sposób wpływali na wizerunek szkoły.

Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 5  Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 6  Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 7

Trzecioklasiści pożegnali nas miłym słowem i piosenką na ustach.

Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 8   Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 9   Zakończenie roku szkolnego - Obrazek 10

Dziś też dziękowaliśmy dwóm zasłużonym nauczycielkom, które po wielu latach wspaniałej pracy odchodzą na emeryturę. Panie E. Piotrewicz i H. Kaźmirek zasłużyły na chwile oddechu. Życzymy im zdrowia i samych pięknych dni bez pracy:) I za wszystko DZIĘKUJEMY:)

• Niech żyje bal:) - Obrazek 1 Eleganccy trzecioklasiści ostatni raz zatańczyli w murach naszej szkoły...

• Ostatni tydzień;) - Obrazek 1 Ostatni tydzień;) - Obrazek 2 W ostatnim tygodniu roku szkolnego edukacja może mieć inny wymiar. Dużo przyjemniejszy;) Uczniowie klas 2a (wych. p. Renata Szymecka), 2b (wych.p. Iwona Pietrowska) i 7b (wych. p. Agnieszka Ratowska) spędzili czas na łonie przyrody, odwiedzając (2a rowerowo, a 2b i 7b spacerkiem) zakątki Gminy Chełmża.

• Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Zelgnie
    Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Zelgnie, Budynek Pluskowęsy