Program edukacyjny

Eu-geniusz i szkoła tajemnic

Zobacz więcej!

Wiadomości

• Z okazji Dnia Egukacji Narodowej cztery nauczycielki z naszej szkoły otrzymały odznaczenia państwe za długoletnią pracę: p. Elżbieta Piotrewicz (MEDAL ZŁOTY), p. Danuta Zdrojewska (MEDAL SREBRNY), p. Agnieszka Hońdo - Brudz, p. Maria Więcławska i p. Iwona Pietrowska (MEDAL BRĄZOWY). MEDAL ZŁOTY  otrzymała też nasza niezawodna pani sekretarka, p. Anna Kazaniecka. Gratulacje :)

• Obchodziliśmy dziś świeto wszystkich pracowników szkoły. Panie B. Niedziałkowska i E. Piotrewicz przygotowały  z uczniami krótką część artystyczną. następnie p. wicedyrektor, M. Nowacka i Przewodnicząca rady Rodziców, p. B. Koszela, złożyły wszystkim życzenia. Nie zabrakło miłych gestów od uczniów naszej szkoły. DZIĘKUJEMY :)

• 14.09.2017 (czwartek) o godzinie 16.00 odbędą się w naszej szkole (w budynku gimnazjum) zebrania Rodziców z wychowawcami klas. Zapraszamy RODZICÓW uczniów klas VII i klas GIMNAZJALNYCH!!! Spotkania będą miały bardzo ważny charakter informacyjny!!!

• ZARZĄDZENIE nr 1/17/18

Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego  w Zelgnie
    z dnia 1 września 2017r.
    w sprawie określenia szczegółowych warunków korzystania przez uczniów z bezpłatnych podręczników lub materiałów edukacyjnych:

• Podręczniki będą wydawane uczniom klas 7 szkoły podstawowej, II i III gimnazjum od wtorku 5 września.

• 4.09.2017 w naszej szkole o 8.15 klasy II i III gimnazjum i klasy 7 Szkoły Podstawowej z Zelgna. Kursy autobusow bez zmian:)

Do zobaczenia 4.09.2017!!!

• TERMINY EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

DATA