Program edukacyjny

DATA

PRZEDMIOT

GODZINA

• Wszystkim naszym uczniom, absolwentom, rodzicom uczniów, przyjaciołom, nauczycielom, sympatykom życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji :))))

• W tym roku było jak zwykle uroczyście. Podziękowania, nagrody, gratulacje i garść wspomnień. Najlepszą absolwentką okazała się Weronika Kucięba. Jesteśmy dumni :)

Migawki z uroczystosci w Albumie fotograficznym:)

• Pod koniec roku p. Elżbieta Piotrewicz przeprowadziła konkurs o tytuł Mistrza ortpgrafii. W tym roku najlepsza okazała się Anna Saletnik. Brawo!!!

• Zuza Szatkowska zdobyła nagrodę w konkursie "Tradycja i pamięć". WOW:)

• O tym, co dzieje się w naszej szkole, możecie przeczytać też na naszym szkolnym Facebooku. Tam mnóstwo zdjęć, ostatnio też pojawił się film o historii gimnazjum (film przygotowany przez GimplusTV - ekipę projektową pana Marcina Wawrzyniaka). Zajrzyjcie koniecznie!!!

• W dniach 29 maja - 3 czerwca 43 uczniów naszego gimnazjum uczestniczyło w wielkiej przygodzie, jaką niewątpliwie była wycieczka do Czech i Wiednia. Wyjazd zorganizowała niezawodna pod tym względem p. Marzena Nowacka. Oprócz Pragi i Wiednia zwiedzilismy też Skalne Miasto i odpoczywaliśmy w przepięknie usytuowanym hotelu Sobol na Morawach nad brzegiem spokojnego jeziora, po którym mieliśmy okazję odbyć relaksujący rejs. Pogoda nam dopisała, słońce świeciło przez wszystkie dni naszej podrózy. Na koniec atrakcją, której na pewno nikt nie zapomni, była wizyta w akwaparku Moravia, gdzie zjeżdżalnie okazały się wyzwaniem nawet dla tych najbardziej odważnych ;)

• "Zabawa z Fizyką" to nasza specjalność . Drugie miejsce dla naszej ekipy na konkursie w Kowalewie Pomorskim.

Gimnazjum im.Jana Pawła II
    Pluskowęsy