Nawigacja

Wykaz zajęć Koło teatralne Koło historyczne Koło j.polskiego Szachy Eu-geniusz i szkoła tajemnic

Po lekcjach

Wykaz zajęć



Wykaz zajęć pozalekcyjnych

 

I semestr 2015/16

Dzień tygodnia

Rodzaj zajęć

 

Godzina

Prowadzący

poniedziałek

Szkolne Koło Caritas

8

Karol Schmidt

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. I

8

Danuta Zdrojewska

Koło polonistyczne

8

Renata Szymecka

Koło artystyczne

8

Beata Niedziałkowska

Koło polonistyczne kl. I

8

Elżbieta Piotrewicz

Koło język angielski

8

Iwona Pietrowska

Zajęcia dodatkowe z  języka niemieckiego  kl. I i II (co 2 tygodnie)

7 i 8

Agnieszka Ratowska

 

wtorek

Zajęcia matematyczne kl. IIIc przygotowujące do egzaminu

8

Danuta Zdrojewska

 Zajęcia przygotowujące do egzaminu z geografii

7

Anna Ramowska

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego

7 i 8

Renata Szymecka

Zajęcia filmowo-medialne kl. II (co 2 tygodnie)

7 i 8

Elżbieta Piotrewicz

Zajęcia piłki siatkowej

7 i 8

Marzena Nowacka

Koło szachowe (co 2 tygodnie)

7 i 8

Iwona Pietrowska

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki

8

Joanna Michalska

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego kl. II a – 1 grupa

8

Maria Więcławska

środa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyka kl. III

8

Danuta Zdrojewska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyka

7

Joanna Michalska

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z geografii

7

Anna Ramowska

zajęcia dodatkowe z geografii kl. I i II

7

Anna Ramowska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

8

Renata Szymecka

Telewizja Szkolna

8

Marcin Wawrzyniak

Zajęcia języka niemieckiego kl. II i III

8

Agnieszka Ratowska

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego kl. II a – 2 grupa

8

Maria Więcławska

Doradztwo zawodowe

7

Magdalena Wawrzyniak

czwartek

Telewizja Szkolna

8

Marcin Wawrzyniak

Koło polonistyczne kl. II

7 i 8

Elżbieta Piotrewicz

Koło matematyczne

7

Joanna Michalska

Konsultacje dla uczniów z problemami w nauce języka angielskiego

7

Iwona Pietrowska

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j. angielskiego

8

Iwona Pietrowska

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j. angielskiego

8

Maria Więcławska

piątek

Koło teatralne

7,8

Renata Szymecka

Koło matematyczne (co 2 tygodnie)

7, 8

Danuta Zdrojewska

Projekt eTwinning – konsultacje dla uczniów z problemami  w nauce języka angielskiego (na zmianę)

7

Maria Więcławska

Zajęcia dla dyslektyków kl. II (co 2 tygodnie)

7, 8

Elżbieta Piotrewicz

Zajęcia przygotowujące do egzaminu  z historii (co 2 tygodnie)

7,8

Hanka Kaźmirek

Koło historyczne (co 2 tygodnie)

7,8

Hanka Kaźmirek

Koło fizyczno-chemiczne

7,8

Agnieszka Hońdo-Brudz

Koło biologiczne (przygotowujące do konkursu przedmiotowego)

7 i 8

Hanna Antkowiak

 

Wiadomości

Kontakt

  • Gimnazjum im.Jana Pawła II w Pluskowęsach
    Gimnazjum im.Jana Pawła II
    Pluskowęsy
    87-140 Chełmża
  • 056 675 35 68

Galeria zdjęć